Merhaba, adsense onayı alamıyorsunuz ve adsense alternatiflerini araştırmaya başladınız. Bu içeriğimde internetten para kazanmak isteyenler için en iyi adsense alternatiflerini ele aldık.

PopCash

PopCash, Google Adsense’ye uzun süredir hizmet veren başka bir alternatiftir. PopCash, hem mobil hem de masaüstü trafiği için tüm ülkeler için mükemmel bir BGBM’ye ve iyi bir envantere sahip PopUnder reklamlarına sahiptir.

PopCash’in minimum trafik gereksinimleri ve düşük minimum ödeme eşikleri vardır. Ödemelerinizi kontrol panelinde talep edebilirsiniz ve bunlar Paypal, Payza ve Paxum ile ödeme yapar.

PopAds

PopAds, yayıncılar ve reklamverenler için Pop-Under reklamlarda uzmanlaşmış bir performans reklamcılık ağıdır. İyi oranlara sahiptir ve tüm ülkelerden para kazanılabilir.

Günlük ödeme yapabilen bu reklam ağının minümum ödeme eşiği 5 dolardır.

İnfolinks

Infolinks, 128 ülkedeki 200.000’den fazla çevrimiçi yayıncının kullanılmayan reklam alanlarından para kazanmasına yardımcı olarak bugün dünyanın en büyük para kazanma ağlarından biridir. Yerel ve içeriğe dayalı reklamları, tüm reklam çözümleriyle çalışır ve kullanıcının deneyimine müdahale etmez! 

Payoneer için minimum ödeme eşiği 50 dolar ile banka havale seçeneğinde ise minimum ödeme limiti 100 dolardır.

AdsTerra

Adsterra, yüksek BGBM’lere ve dünyadaki hem mobil hem de masaüstü trafiği için birçok farklı reklam biçimine sahip bir reklam ağıdır. Banka havalesi, Bitcoin, Paxum, PayPal, WebMoney, ePayments vb. Yoluyla NET15 bazında ödeme yaparlar.

Reklam biçimleri, görüntülü reklamlar (banner), popunders, doğrudan bağlantılar, web push bildirimleri, video reklamlar vb. Gibi birçok kategoriyi içerir.

Adsterra minimum ödeme gereksinimlerini güncelledi ve küçük web yöneticileri için oldukça uygun olan 5 doların üzerine çıktığınızda paranızı çekebilirsiniz.

Media.Net

En iyi adsense alternatifi diyebildiğimiz Media.net, reklam alanında hem yayıncılar hem de reklam verenler için yenilikçi dijital reklamcılık ürünleri geliştiren endüstri lideri bir teknoloji şirketidir.

Okumalısınız:   Pubiza ve Pinterest İle Para Kazanma

İçeriğe dayalı reklamları, Yahoo! ‘ dan yapılan aramalara özel erişimle içeriğinizden para kazanmanıza olanak tanır. 

Pazar yeri, içeriğe dayalı yayıncılara erişmenizi sağlar, böylece reklam gelirinizi en üst düzeye çıkarabilir ve büyük bir arama pazarından yararlanabilirsiniz.

Peki web siteniz veya blogunuz için hangi Adsense alternatifi en iyisidir?

Yorum olarak sizlerden cevapları bekliyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz