Merhaba arkadaşlar, severek vakit geçirdiğim ve bana birçok şey kazandıran r10.net forum sitesinden bir soru aldım ve o soruyu yanıtlamak için bu içeriği hazırlıyorum.

Corona virüsü çıktığından beri, adsense ile gelir elde etmek isteyenlerin bir çoğu hüsrana uğramış durumda, rekabetin olmadığı yerde kimse kazanamaz.

Neden böyle dedim hemen anlatayım, adsense bir yayıncı ağıdır ve buradan web sitenize reklam alırsınız. eee reklam veren sayısı azaldı sizin sitenizde hangi reklamı göstersin bu adam.

Peki bu sorunu nasıl çözeriz, sitenize kaliteli içerikler ve uzun ama sıkıcı olmayan içerikler girin, ziyaretçiniz çok olursa pastadaki payınızda büyük olacaktır. normalde 20 makale ile onay alınır diyenler corona durumunda bunu diyemezler, çünkü rekabet yok reklam veren sayısı az o yüzden google reklam verenlerini düşünerek ince eleyip sık dokumakta, sitenizin kalitesini, sitenize gelen kullanıcıların ne kadar sitede durduğunu ve en önemlisi içeriklerinizin kalitesini göz önünde bulundurmaktadır.

Eklemeden geçmek istemiyorum, şuanki durumda sitenizin ziyaretçi sayısı bile adsense onayı almak için gerekli olan birşeydir.

Sitenize içerik girmeye devam edin, kullanıcılarınızı elinizde tutmaya çalışın.

İnternette araştırmalar yaptım fakat konu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadım, yerli yabancı tüm kaynakları araştırdım fakat bir bilgi bulunmadığı için yorumlamak istedim. yanlışım olmuşsa affola herkese bol kazançlar dilelerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz