off canım çok sıkıldı bir web sitesi açayımda para kazanayım.

İnternette Öyle Diyordu, Benim Camiama Katıl Deli Gibi Para Kazanmaya Başla.

Not: Öyle Bir Dünya Varsa, İlk Yolcusu Ben Olurum.

Hadi gelin birlikte internetten para kazanalım nasıl mı?

Muhtemelen sizler bu yazımı okurken web sitemde reklamlar olacaktır diye umut ediyorum 28 nisan 2020 tarihinde bu içeriğimi oluşturuyorum şuan web sitemde bir reklam yok belki sizler okuyana kadar Google Adsense başvurum onaylanırsa sizler reklam görüyor olacaksınız.

Hadin hep birlikte internetten para kazanmaya başlayalım nasılmı?

Öncelikle bir web sitesine ihtiyacınız olacak web siteniz yoksa ve web sitesi yapmayı bilmiyorsanız WordPress kategorime gidin ve içeriklerimize bakarak ve videolarımı izleyerek web sitesi yapmaya başlayın. Kategoriye gitmek için tıklayın.

Eee sitemize kurduk hadi devam o zaman.

Öncelikle internetten para kazanmak istiyorsanız en iyi bildiğiniz şeyi yapın. Arabaya ilginiz varsa sadece arabalar üzerine içerikler üretin. En iyi bildiğiniz şey makyaj mı? makyaj ve kozmetik üzeride yazın ama kesinlikle ve kesinlikle gelen bir içerik üreticisi olmayın. Aksi taktirde kaybeden taraf olacaksınız.

Özgün içerik üretmeye devam edin, içerik sayınız artsın sitemi ziyaretçi gelmiyor demeyin, hiç bir siteye kolay kolay 3 aydan önce ziyaretçi gelmez sitenize gelen tek şey google botları olacaktır.

İçeriklerinize seo yapın, anahtar kelimenizi iyi belirleyin, Web sitenizi Search Console kaydını yapın, Google Analytics kodunu sitenize ekleyin.

Google Analytics kodunuz sitenize eklerken lütfen baglantıdaki içeriğimizi okuyun.

Google Analytics ile Seo İlişkisi

Web sitemi açtım 100’e yakın içerik girdim şimdi kazanmam için ne yapmam gerekiyor diyorsanız Google Adsense başvurunuzu yapın ve onay aldıktan sonra reklam yerleşim çalışması yapın.

Not geçmek istiyorum “100’e yakın özgün içerik ürettiyseniz eger, günlük ziyaretçiniz minimum 1.000 kişidir.” buda ayda ufak meblağ kazanmak demektir tebrikler artık internetten kazanabiliyorsunuz.

Okumalısınız:   Adsense Onay Alamayanlar İçin En İyi Adsense Alternatifleri

Sosyal medyayı iyi kullanmanız gerekmektedir. Araba için içerikler üretiyorsanız, Bir instagram sayfasından içeriklerinizi insanlara ulaştırabilirsiniz, makyaj ve kozmetik içerikleri üretiyorsanız yine aynı şekilde sosyal medyayadan kitlenize ulaştırabilirsiniz kitlenizin bir kısmı muhakkak sitenizi ziyaret edecektir ve özgün içerik üreten bir siteyi her insan sürekli takibine alacaktır.

web sitenizin yaklaşık 6 ayın sonunda özgün içeriklerde birlikte sosyal medyanında desteği ile günde 5.000 ziyaretçi almaya başladı. Ayda 150.000 ziyaretçiniz var. içeriklerinizi begenenler sosyal medya hesaplarınızdan sizleri takibe aldı, artık sosyal medyada çok daha iyisiniz siteniz özgün içerkleriniz sayesinde yükseldi sektör lideri markalar sizlerle anlaşma sağlamak isteyeceklerdir.

web sitenize artık özel reklamlar alıyorsunuz Tebrik ederim artık mükemmel ötesi hizmet veren bir web sitesi sahibisiniz.

İçeriklerimi özenle hazırlamıyorum, kendim neysem o şekilde sizlere aktarmaya çalışıyorum, hiç bir içeğimde herhangi bir yerden alıp yazmıyorum tamamen bilgi bilgi birikimlerimdir.

Sorularınızı içeriklerimizin altında bulunan yorum bölümünden veya içetişim sayfamdan gönderebilirsiniz emin olun bir sonraki içeriğim sizsin sorunuz olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz