Medyum Ali Hoca
Yalnızlığa alışıldığı söylense de o iş öyle olmuyor arkadaşlar. Yalnızlık bir süre iyi gitse de eninde sonunda insanı yoruyor. Kimisi şans eseri evleniyor, kimisiyse hayatına kimseyi sokmadan yorucu bir ömür geçiriyor.

Benim bir arkadaşımın başından geçen ve biraz olsun ucundan müdahil olduğum bir olayı anlatmak istiyorum. Arkadaşım ve ben çok samimiyiz, her gün oturur kalkarız. Benim yaşantımda herhangi bir problem yokken, arkadaşım her zaman olmayan ilişkilerle mücadele ediyordu.

Ben manevi inançları olan bir insanım ve gözle görmediğimiz şeylerin düşündüğümüzden çok daha etkili olduğuna inanırım. Reiki ve benzeri bir sürü uygulamaya da bir dönem bu yüzden merak salmıştım. Bir gece, hiç beklemediğim şekilde arkadaşımın kısmetinin kapalı olup olmadığını düşünmeye başladım.
Uykusuz gecelerde insanın her şeyi araştırası gelir ya, işte tam da o şekilde bir moda girerek kısmet açmadan, kapalı kısmetin nedenlerine kadar her türlü konuyu araştırdım. Hatta karşıma “%100 garantili kısmet açma hizmeti” gibi garip garip ilanlar da çıktı. Yine bu alanda birçok mağdur olan insan olduğuna da şahit oldum. Sonuç olarak günlerce araştırma sonrası Medyum Ali Gürses’in sayfasına birazcık takıldım. İyi ki de takılmışım. Diğerlerinden farklı bir şey sezdim, öyle olunca daha derin araştırdım. İnternetteki medyum hoca yorumlarını okudum, hatta kendisiyle çalışmış birine de mail attım ve artık kendisinden emin oldum.

Medyum Ali Hoca’da karar kılınca “haydi bakalım” dedim ve kısmet açma için vefk yaptırma kararı aldım. Daha doğrusu ben arkadaşıma yardımı dokunması için yaptırdım bir bakıma. Kendisinin bu tarz olaylara inancının olmaması nedeniyle benim zorumla oldu biraz da.

Sonrasında bir süre görüşemedik, 2-3 hafta sonra telefonum çaldı, arayan bahsettiğim arkadaşım! Telefonda yaklaşık bir saat yeni arkadaşından bahsettik. Nasıl karşısına çıktığını sorduğumda “mucize gibi” yanıtını aldım. Kendisinin özeline girmemek için ayrıntılarını anlatmıyorum… Ancak o günden sonra arkadaşım maneviyat konusunda benden daha meraklı hale geldi. Her türlü parapsikoloji sitesini talan eder vaziyette. Hem vefkten istediği sonucu aldı, hem de artık oldukça mutlu bir hayatı var. Buna dolaylı da olsa vesile olduğum için ben de mutlu oldum.

Okumalısınız:   İçerikte Yorumların Seo'ya Etkisi

Bu arada birçok kişiden nasıl ulaşırız şeklinde sorular geldi, başka Ali Hocalar da varmış. Kendisinin telefon numarası 05355906275. Bir de mail adresi var medyumalibey@gmail.com.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz