Merhaba, biliyorum ki corona günlerinde ekonomik sıkıntılar hepimizi vurmuş durumda, evden çıkamıyorsunuz çıkamadığınız içinde haliyle para kazanamıyorsunuz. Krizi fırsata çevirmek, girişimcilik işidir.

Bu yazımızda tam anlamıyla girişimcilik olmasada, girişimcilik benzeri bir işe adım atacağız. Pinterest ile Pubiza kullanarak para kazanacağız.

Peki Nasıl Kazanacağız?

Biliyorum ki hepiniz para kazanmak için alel acele yazıyı okuyup hemen başlayacaksınız, o halde anlatmaya başlayayım

Öncelikle kendimize bir adet Pubiza hesabı açacağız. Pubiza hesabı açmak için tıklayın.

Ardından kendimize birde pinterest hesabı açalım. Pinterest hesabı açmak için tıklayın.

Peki sırada ne var?

Biliyorum ki bir çok kişinin web sitesi olmayacak, ama dert etmeyin web sitenizin olması gerek değil, hemen kendimize bir instagram hesabı açıyoruz ve o hesapta hergün 20-30 arasında fotograflar paylaşıyoruz.

Bunu örnek olarka veriyorum, kadın saç modelleri, makyaj felan filan tarzı gönderiler paylaşıyorsunuz ve gönderinizi linkini kısaltılmış şekilde pinterest hesabındada paylaşıyorsunuz.(Bunun için harici bir video çekeceğim) Yakında içeriği güncellerim ve videoya ulabilirsiniz.

Ardından bu işi sürekli yaparak pinteretten ziyaretçi kazanmaya başlıyoruz ve kısaltılmış linkimiz 1000 kişi tıkladıgında ülkelere göre sizlere ödeme yapıyor.

Ödemeyi papara veya paypal hesabı aracılığı ile alıyorsunuz, ülkemizde paypal kullanıma kapalı olduğu için kendinize birde papara hesabı açmanızı şiddetle tavsiye ederim, papara hesabı açmak ücretsizdir.

Herkese bol kazançlar dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz