Merhaba, istanbul işletme enstitüsünün eğitim programı ile Seo Eğitimi programına kayıt oldum, aslında blogumu daha önce aktif etmiş olsaydım eğitime sizinlerinde katılmasını isterdim.

Ama önemli değil eğitimler sürekli yapıldığı için makale sonunda vereceğim bağlantı yolu ile eğitime kayıt olabilirsiniz.

Nedir Bu Seo?

Benim için seo aslında içerik harikası yaratmaktır. Örnek vermek gerekirse bir haberi birden fazla haber sitesi yayınlıyor sizler farklı farklı haberler okuyacağınız düşüncesindesiniz ama kelime kelimesine aynı olan haberleri okuyorsunuz ve aynı haberi görünce siteden çıkma kararına varıyorsunuz.

Aslında seo özgünlük ve kalitedir.

Seo Nasıl Yapılır?

Seo nasıl yapılır sorusunun net cevabını verebilecek birilerinin olduğunu düşünmüyorum. Kimileri Backlink ile yapılır diyecektir, kimileri yüksek hitli da/pa değeri yüksek sitelerden tanıtım ile yapılır diyecektir.

Bence seoya web sitemize kaliteli içerikler girerek başlanmalı, tabiki backlink ve tanıtım yazılarının etkisi büyüktür ama kimse site boş bir siteye seo yapılır diyemez.

Hiç içerik olmayan bir web sitem var, Seo kelimesinde ilk sırada olmayı düşünüyorum. Aman sakın bunu kimsenin yanında demeyin dalga geçerler.

Seo Eğitim Programı İle Neler Öğrenirim?

Google hakkında bilgi edinerek sitenizi Google’a tanıtabilmek için uygulayabileceğiniz tüm SEO çalışmaları hakkında bilgi sahibi olacak, teknik optimizasyon, içerik optimizasyonu ve tanıtım çalışmaları kavramlarını ayrıntılı olarak bilerek sitenizin iyileştirilmesini sağlayabileceksiniz.

Eğitime Gitmek İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz