Merhaba, biliyorumki kulağınıza çokça gelen kripto paralar bir müdden sonra sizinde dikkatinizi çekmeye başladı, akıllara gelen soru ise kripto para nasıl kazanılır sorusu oldu.

Kripto para kazanmanın birden fazla yolu vardır ve ben sizlere en güvenli olan sistemi anlatmak istiyorum, işte o sistem bitexen.

Bitexen Nedir?

EXEN Coin, Bitexen tarafından Ethereum blok zinciri üzerinde ERC-20 token standardı ile sadece 15 milyon adet üretilen yeni bir kripto-paradır.

EXEN Coin’ler, Bitexen kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılır. Kullanıcılar, Bitexen üzerinde hesap oluşturarak ve başka kullanıcılara tavsiyede bulunarak EXEN Coin’lere sahip olabilirler. Ayrıca düzenlenecek yarışmalar ve kampanyalarla kullanıcılar daha fazla EXEN Coin kazanma şansına ulaşabilirler.

Nasıl Üye Olunur?

Üye olmak için iki farklı seçenek vardır, bu seçenekler davetli yani referanslı üyelik diğeri ise direk üyeliktir. Her iki üyeliktede kullanılar üyeliklerini doğruladıkları zaman 5 Exen Coin kazanmaktadırlar hadi üye olmaya geçelim.

İlk Önce Aşağıda verdiğim bağlatıya tıklayın.

https://www.bitexen.com/

Karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran çıkacaktır, hemen sağ üst köşede bulunan hesap oluştur butonuna tıklayın ve hangi mail adresiniz ile kayıt olmak istiyorsanız mail adresinizi yazın ve devam et butonuna tıklayın.

Ardından yukarıdaki gibi bir sayfa gelecektir, o sayfaya bilgilerinizi girin ve Referans kodu kısmına 575167 referans numaramı girin. (Zorunlu değildir.)

Hesap oluştur butonuna tıkladıktan sonra mail adresimize bir doğrulama maili gelecek mailimizide doğruladıktan sonra hesabımıza giriş yapıp, telefon doğrulaması, adres dogrulaması (ikametgah belgesi yüklenmesi gerek), kimlik doğrulaması yapılması gerekmektedir.

Parayı çekebilmeniz için, öncelikle hesabınıza 100₺ veya üzeri para yüklemeniz gerekmektedir. Herkese bol kazançlar dilerim bitexen kayıt videosunu izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz